Posuň níže

SEO je

označení metodiky k vytváření a úpravě webových stránek za účelem dosažení lepších pozic ve výsledcích vyhledávačů, v ČR (seznam.cz, google.cz). Lepší pozice zajišťují nárůst návštěvnosti z cílové skupiny, čímž je zvýšen konverzní poměr.

Seo optimalizace
lokální

Zjistit více Zpět

Lokální nabídka služeb

Služba je zaměřená na webové stránky menšího rozsahu s lokální nabídkou služeb. Je vhodná zejména pro sektor pohostinství, ubytování nebo lokálně nabízených specifických služeb jako jsou kadeřnictví, wellness, osobní trenér, sklenářství, výkopové práce či kovoobrábění. Jedná se o optimalizaci 1-3 klíčových frází ve spojení s lokalitou vykonávané činnosti.

Vytvoříme analýzu klíčových frází s výběrem vhodných frází k optimalizaci. Webové stránky podrobíme optimalizaci (on-page) a podpoříme zpětnými odkazy (off-page). V průběhu měsíce analyzujeme stav webu a upravujeme optimalizaci. Koncem každého měsíce obdržíte report o stavu webu.

Cena: od 1 890 Kč/měsíc bez DPH

Ukázka práce

#1 simcak.net

Jde o více než roční spolupráci, která startovala v oblasti SEO stolařství Ostrava. V současné době se rozrostla v SEO na míru.

Nezávazně poptat

Seo optimalizace
firemní

Zjistit více Zpět

Firemní nabídka služeb, produktů

Služba je zaměřená na firemní stránky menšího a středního rozsahu nabízející služby v oblasti pronájmů, zakázkovou výrobu, poradenství, výrobu či prodej konkrétních produktů. Jedná se o optimalizaci 3-6 klíčových frází.

Vytvoříme analýzu klíčových frází s výběrem vhodných frází k optimalizaci. Webové stránky podrobíme optimalizaci (on-page), vytvoříme podpůrné mikro stránky a podpoříme zpětnými odkazy (off-page). V průběhu měsíce analyzujeme stav webu a upravujeme optimalizaci. Koncem každého měsíce obdržíte report o stavu webu.

Cena: od 3 900 Kč/měsíc bez DPH

Ukázka práce

#1 Actual.at/cs/

Jde o více než roční úspěšnou SEO optimalizace v oboru prodeje oken pro české zastoupení webu Actual.at.

Nezávazně poptat

Seo optimalizace
na míru

Zjistit více Zpět

Rozsáhlá správa webu s dlouhodobými cíli

Služba je zaměřená na firmy a projekty většího rozsahu určenými k získání velkého podílu cílových zákazníků přímo z vyhledávačů. Jedná se o dlouhodobé cíle s optimalizací řady frází na míru vašemu podnikání.

Vytvoříme analýzu klíčových frází s výběrem vhodných frází k optimalizaci. Webové stránky podrobíme optimalizaci (on-page), vytvoříme podpůrné webové stránky a podpoříme zpětnými odkazy (off-page). V průběhu měsíce analyzujeme stav webu a upravujeme optimalizaci. Koncem každého měsíce obdržíte report o stavu webu.

Cena: dle specifikace/měsíc

Ukázka práce

#1 Beskydservis.cz

Jde o několikaletou úspěšnou spolupráci v oblasti SEO optimalizace v oboru pronájmů dodávek, v rámci které jsme vytvořili několik tematických projektů.

Nezávazně poptat

Úspěšné SEO

Oblast SEO neustále a rychle vyvíjí. Proto provádíme testování a pružně reagujeme na změny. To, co platilo před měsícem, dnes už může být minulostí. K úspěšné optimalizaci vede nespočet kroků, ty nejzákladnější, se kterými vás seznámíme, jsou:

seo optimalizace analýza klíčových slov

Volba klíčových
frází

seo analýza konkurence

Analýza
konkurence

budování zpětných odkazů

Budování
odkazů

seo optimalizace copiwriter

Tvorba a korekce
textů

seo optimalizace doporučení

Konzultace a
doporučení

seo reporty

Pravidelné
reporty

Průběh SEO

obrázek SEO SEO je dlouhodobý proces trvající v řádu měsíců. Proto k němu třeba tak přistupovat. Potřebujete okamžité řešení? Zkuste PPC systémy. Pro start SEO budeme od vás potřebovat tyto informace: URL webových stánek a přístup k analytickým nástrojům (když jsou), službu/produkt určený k optimalizaci, cílové zaměření a základní charakteristiku toho, co děláte a proč. Která bude použita k ověření, případně navržení správných cílů.

obrázek první pozice Po provedení optimalizace stránek se umístíte na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Ve většině případů jsou námi optimalizované stránky zobrazeny na první stránce vyhledávačů. Našim cílem je stabilně držet klíčové fráze do páté pozice.

Nezávazně poptat SEO optimalizaci